Život je ples (2/16)

Táňa hledá práci


seriál, ČR, 2012, 57 min, skryté titulky

ČT 24. 1. - 20:00 Moje pořady
Život je ples (3/16) - Děda Požár. Komediální seriál ČR (2012). Do skalického domova seniorů nastupuje nová klientka Rozárka Malá. Komediálně laděný seriál o radostech a strastech v každém věku s plejádou známých herců. Scénář I. Obermannová. Kamera P. Koblovský.
ČT 31. 1. - 20:00 Moje pořady
Život je ples (4/16) - Babička Josefína. Komediální seriál ČR (2012). Do skalického domova seniorů nastupuje nová klientka Rozárka Malá. Komediálně laděný seriál o radostech a strastech v každém věku s plejádou známých herců. Scénář I. Obermannová. Kamera P. Koblovský.

Režie: P. Slavík
Hrají: D. Kolářová, L. Vlasáková, K. Fialová, P. Lněnička, V. Cibulková, J. Štěpánková, A. Vránová, J. Krampol, S. Zindulka, O. Vlach, I. Bareš, B. Kohoutová, A. Mišík

Rozárka Malá se postupně sžívá s klienty domova seniorů... Komediálně laděný seriál o radostech a strastech v každém věku s plejádou známých herců: L. Vlasákovou, J. Krampolem, K. Fialovou, T. Hanákem, B. Kohoutovou, P. Lněničkou, V. Cibulkovou, D. Kolářovou, A. Vránovou, J. Štěpánkovou, S. Zindulkou, O. Vlachem, I. Barešem, A. Mišíkem a dalšími. Scénář I. Obermannová. Kamera P. Koblovský. Režie P. Slavík Táňa (L. Vlasáková) je nucena řešit základní existenční starosti. V divadle dostala výpověď a okolnosti ji zavedou do domova seniorů, kde vezme záskok za úspěšnou kolegyni z divadla. Ze čtení Saturnina se nakonec stane povídání o trablech života. Celou akci ale naruší Tramp (J. Krampol), který na divadelním kroužku začne předčítat ukázku z erotické literatury, což zapříčiní ostrý střet mezi ním a upjatou ředitelkou Tůmovou (V. Cibulková). Ukazuje se, že v domově seniorů dokáže být pěkně rušno. Lukáš Řípa (P. Lněnička) stále marně shání novou pečovatelku a Táňa začne vážně uvažovat o tom, že by zde začala pracovat. Kryštofovi (A. Mišík) se matčiny plány nelíbí a ujme se iniciativy sám. Požádá o pomoc svého otce, úspěšného podnikatele Davida Požára (T. Hanák), který s nimi nežije. Táňa nakonec souhlasí se společnou večeří, kde jí David učiní lákavou nabídku. Vypadá to, že ani její vztah k Davidovi není zdaleka mrtvý. Zdá se, že by se mohlo začít blýskat na lepší časy...
TV Max č. 3

TV Max č. 3

Herectví si užívá

Už jako malá holka měla Emma Stone jasno v tom, že chce skončit v Hollywoodu. Že jí bude u nohou ležet celý filmový svět, ale asi nečekala.

Číslo vydání: 3
Vyšlo: pondělí 21. 1. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 3
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 2

TV Revue č. 2

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 14. 1. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 2

TV Plus 14 č. 2

Víme, co se bude na jaře dít v Ordinaci a Ulici.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 14. 1. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu