Uvnitř singapurského přístavu


dokument, USA, skryté titulky, dual

ČT 17. 1. - 15:50 Moje pořady
Uvnitř singapurského přístavu - Dokument USA. Co stojí za úspěchem Singapuru jako globálního dopravního uzlu? Nahlédněte do zákulisí gigantického přístavu


Co stojí za úspěchem Singapuru jako globálního dopravního uzlu? Nahlédněte do zákulisí gigantického přístavu. Americký dokument Díky profesím, jako jsou dispečeři přístavů, inženýři petrolejářských lodí a lodní agenti, se podíváme pod pokličku mezinárodní námořní dopravy na místě malého ostrova, který hraje v celosvětovém kontextu významnou roli. Každý den projede přístavem neuvěřitelných 90 000 kontejnerů a o každém z nich mají námořníci a dispečeři přehled. Sestoupíme do strojovny jedné z největších lodí světa a zjistíme, jak inženýři bojují s rostoucími náklady na pohonné hmoty. A jak vůbec funguje ekosystém, který umožnil malému ostrovnímu státu Singapur stát se světovým lídrem v námořních technologiích?
TV Max č. 3

TV Max č. 3

Herectví si užívá

Už jako malá holka měla Emma Stone jasno v tom, že chce skončit v Hollywoodu. Že jí bude u nohou ležet celý filmový svět, ale asi nečekala.

Číslo vydání: 3
Vyšlo: pondělí 21. 1. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 3
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 2

TV Revue č. 2

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 14. 1. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 2

TV Plus 14 č. 2

Víme, co se bude na jaře dít v Ordinaci a Ulici.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 14. 1. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu