Trpělivý vrah

Patient Killer

 PREMIÉRA 
film, USA, 2014, 85 min, stereo

NE 14. 1. - 0:15 Moje pořady
Trpělivý vrah - Thriller USA (2014). Victoria je úspěšná terapeutka a autorka bestsellerů. V minulosti tomu tak však nebylo. A to, co se tehdy stalo, ji pronásleduje dodnes.

Režie: C. Van Dien
Hrají: V. Prattová, B. Castrová, C. Van Dien

Victoria je úspěšná terapeutka, která navíc píše bestsellery. Victoria chodí s krásným a úspěšným Jasonem, na kterého ale nemá kvůli své kariéře moc času. Jejím oblíbeným klientem je Derek, který trpí obsedantně kompulzivní poruchou, na které s Victorií pracují a daří se jim nemoc zvládat. V té době Victoria přijímá novou klientku, Blaire Bennettová má problémy se zlým snem, který se jí vrací každou noc, ale ona si ho vlastně nepamatuje. Victoria tedy vyzkouší hypnózu a odhalí, že Blaire ve snu vidí, jak někoho zabila. Victoria ví, že se nic takového nestalo. Victoria se o všem radí s bývalým kolegou Edmundem, který už ale od hypnózy ustoupil. V minulosti totiž Victoria léčila jednoho muže hypnózou, ale celé to skončilo jeho sebevraždou. Tehdy Victoria přestala s Edmundem pracovat i chodit. Edmund má teď o Victorii strach, protože ví, že si pouští pacienty příliš k tělu. Victorii jeho názor naštve, ale Edmund má pravdu, protože Victoria věnuje Blaire víc energie a času než ostatním klientům. Victoria nevidí nebezpečí v Blaire, ona ho vidí u Dereka, který se do ní zamiloval. Victoria nejprve neočekává problémy, ale když odpoledne zruší schůzky a jde s Edmundem na kávu, někdo jí vykrade ordinaci. Victoria policii neřekne nic o Derekovi. Victoria chvíli podezírá i Jasona, který ji viděl s Edmundem a začal žárlit, ale toto podezření je akorát rozdělí. Brzy poté najde Victoria u sebe doma zmláceného Jasona. Victoria podezírá Dereka. Derek se nakonec objeví u Victorie doma a tam se pokusí spáchat sebevraždu. Podle všeho někdo předstíral, že je Victoria, a sliboval Derekovi, že budou spolu. Victoria chvíli podezírá asistentku Nancy, ale dojde jí, že to je hloupost. Nakonec se ukáže, že za vším stojí Blaire, která je ve skutečnosti sestrou onoho muže, který se během léčby u Victorie zabil. Victorii se podařilo ze situace vyváznout, aniž by se jí nebo Blaire něco stalo. Edmund se nyní bude starat o Dereka a Victoria o Blaire. Nejdřív si ale Victoria konečně vybere dovolenou, kterou stráví s Jasonem.
Týdeník Televize č. 4

Týdeník Televize č. 4

Rozhovor

Byl třeba Oněginem, Cyranem a skinem v Kriminálce Anděl, teď je hlavně Martinem Maléřem v Ulici. Co si o svých rolích i o životě myslí herec Tomáš Dastlík?

Číslo vydání: 4
Vyšlo: úterý 16. 1. jen za 22 Kč
Více o Týdeník Televize č. 4
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 2

TV Revue č. 2

Téma

S novým rokem přicházejí do seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nové postavy, které dost zásadně zamíchají dějem. Co bude dál? Přečtěte si na stránkách 4-5.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 15. 1. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 2

TV Plus 14 č. 2

Specialisté drsnější než vloni

Můžete se těšit na vyšetřování případů, které zamíchají osudy mnoha lidí, včetně oblíbených vyšetřovatelů.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 15. 1. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Max č. 2

TV Max č. 2

Z pódia do Hollywoodu

Ačkoli je Justin Timberlake především hudební hvězda, ve filmovém světě už také stačil zaujmout. A po kratší pauze se před kamery opět vrací.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 8. 1. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu