Siska VII (12)

Všechno se dá koupit

Obrázek není k dispozici


seriál, Německo, 2007, 58 min, skryté titulky, stereo

ZÍTRA - 2:30 Moje pořady
Siska VII (8) - Ani jeden z nás. Krimiseriál N (2007). Byla zabita úspěšná a bohatá realitní makléřka. Komisař Siska podezírá její blízké, kteří mohli toužit po dědictví.
ZÍTRA - 12:15 Moje pořady
Siska VII (9) - Konkurenti. Krimiseriál N (2007). V módní firmě byl zabit manažer. Komisař Siska z vraždy podezírá muže, který měl velký zájem o stejnou pozici.
ST 18. 1. - 2:20 Moje pořady
Siska VII (9) - Konkurenti. Krimiseriál N (2007). V módní firmě byl zabit manažer. Komisař Siska z vraždy podezírá muže, který měl velký zájem o stejnou pozici.
ST 18. 1. - 12:15 Moje pořady
Siska VII (10) - Vražda v laboratoři. Krimiseriál N (2007). Vrátný najde v jedné z laboratoří zavražděného doktora, jenž pracoval na vývoji mikročipu, který by umožnil slepcům znovu vidět. Komisař Siska zjistí, že muž nebyl ve firmě zrovna oblíbený.
Zobrazit další (7)

Režie: G. Erhardt
Hrají: W. Schnitzer, W. M. Bauer, D. Plönissen

V pozdní noční hodinu sedí v baru opilý mladý muž a stěžuje si na to, že každý se dá koupit a přátelství neexistuje. Barman už takových řečí vyslechl až hrůza a nevěnuje tomu moc pozornosti. Je pozdě, chce jít spát. Mladý muž si k němu uschová obálku a ještě odchází na toaletu. Když se dlouho nevrací, jde si barman pro něj a nalézá ho v tratolišti krve. Volá záchranku, ale vtom dostane také úder do hlavy... Po příjezdu policie vychází najevo, že mrtvý je jejich kolega ze zajišťování stop – Patrick Richter. Tým, který měl zajistit stopy, proto musí být odvolán. Vedoucí týmu Lothar Zeller byl přítelem zavražděného... Siska s Hahnem pátrají po motivu. U Patricka doma žije jeho sestra Renate s přítelem Ingem. Oba jsou poněkud zvláštní – ona budí dojem velmi tvrdé ženy a on je nesoustředěný. Renate pracuje jako laborantka ve farmaceutické firmě, Ingo na své doktorské práci z psychologie. Velmi nesourodý pár. Lothar Zeller k nim ráno přijde kondolovat a při té příležitosti prohledá Patrickův pokoj. Renate Richterová ho nesnáší a dává mu to znát. A Siska nelibě nese, že Zeller přes zákaz opustil svůj byt a dokonce se vydal do bytu oběti. Co tam hledal? Policie objeví v Patrickově počítači fotografie, na kterých je Zeller s nějakou ženou. Ten tvrdí, že je to spolužačka Helene Pohlová, a shodou okolností je to i švagrová muže, který za nevyjasněných okolností zemřel v domě, kde vlastně neměl co dělat. Zajišťování stop prováděla Zellerova parta. Vše je podivné...
TV Revue č. 2

TV Revue č. 2

Všichni mi budou vykat

Poprvé na sebe MARIE DOLEŽALOVÁ (30) výrazně upozornila jako Saša v sitcomu Comeback. To byl ovšem jen začátek. Pak s přehledem vyhrála taneční soutěž StarDance a nyní ji vídáte v seriálu Svět pod hlavou.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 16. 1. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 2

TV Plus 14 č. 2

Rozhovor

Nový retro krimi seriál Svět pod hlavou, který se vrací do 80. let, jste už určitě na obrazovkách České televize zaznamenali. Co k němu, ke svým rolím a o natáčení řekli herci Václav Neužil, Judit Bárdos, Ivan Trojan, Marie Doležalová nebo Václav Kopta?

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 16. 1. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

Týdeník Televize č. 3

Týdeník Televize č. 3

Rozhovor

Herečka Judit Bárdos: „Doufám, že budu i dál potkávat lidi, kteří mě budou inspirovat.”

Číslo vydání: 3
Vyšlo: úterý 10. 1. jen za 22 Kč
Více o Týdeník Televize č. 3
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Max č. 2

TV Max č. 2

V korzetu je jako doma

Anglická superhvězda Keira Knightley je specialistkou na kostýmní dramata, ale když na to přijde, umí to na plátně i pořádně rozjet.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 9. 1. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu