Šestý smysl

The Sixth Sense


film, USA, 1999, 98 min, skryté titulky, širokoúhlé, stereo

ČT 17. 1. - 22:05 Moje pořady
Šestý smysl - Horor USA (1999). Psycholog Bruce Willis se snaží pomoci chlapci, kterého navštěvují proti jeho vůli strašlivé přízraky z říše mrtvých!

Režie: M. N. Shyamalan
Hrají: B. Willis, H. J. Osment, T. Colletteová, O. Williamsová

Do domu uznávaného dětského psychologa Malcolma Crowa vnikne rozrušený muž s pistolí. Je to Vincent Gray, kterého kdysi Malcolm léčil, ale nedokázal mu pomoci. Zoufalý muž Malcolma postřelí a pak se sám zabije. O rok později pracuje Malcolm na případu devítiletého Colea Seara, který žije se svou rozvedenou matkou Lynn a má podobnou anamnézu jako Gray. Je odhodlán tentokrát v léčbě uspět a chlapci pomoci. Začíná si všímat zvláštních věcí, které se kolem chlapce dějí. Podivného záblesku, který se objevuje na všech jeho fotografiích, nutkání vyprávět morbidní příběhy nebo nevysvětlitelná znalost detailů ze života neznámých lidí. Když spolužáci zavřou Colea na půdě, skončí potlučený chlapec v nemocnici. Malcolm ho tam navštíví. Ve snaze, aby se mu Cole víc otevřel, mu vypráví o tom, že měl kdysi pacienta, kterému nedokázal pomoci, a doufal, že když pomůže jemu, napraví tak svůj dávný nezdar. Cole se mu svěří se svým tajemstvím, že všude kolem sebe vidí mrtvé lidí, kteří k němu promlouvají. Malcolm se domnívá, že jde o duševní poruchu, na kterou pomoc psychologa nestačí.
TV Max č. 3

TV Max č. 3

Herectví si užívá

Už jako malá holka měla Emma Stone jasno v tom, že chce skončit v Hollywoodu. Že jí bude u nohou ležet celý filmový svět, ale asi nečekala.

Číslo vydání: 3
Vyšlo: pondělí 21. 1. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 3
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 2

TV Revue č. 2

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 14. 1. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 2

TV Plus 14 č. 2

Víme, co se bude na jaře dít v Ordinaci a Ulici.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 14. 1. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu