S gurmánem na cestách II: Rio de Janeiro


dokument, USA, skryté titulky

NE 13. 8. - 14:10 Moje pořady
S gurmánem na cestách II: Rio de Janeiro - Dokumentární cyklus USA. Anthony Bourdain se zajímá nejen o to, co se zde jí a pije...


Tonyho žena Ottavia se chystá na zápas v brazilském jiu jitsu a Tony je z toho tak nervózní, že se rozhodne pít Caipirinhu a cpát se od rána do večera. Na pláži plné opálených sexy těl se však cítí poněkud méněcenně, a tak se alespoň pokouší zjistit, co znamená životní styl carioca. Navštíví zdejší favelu, kterou ho provede její svérázný starosta Paolo. Nedávno tu ještě nebyla voda ani elektřina, ale poslední dobou se věci mění k lepšímu. Tady se jí skromněji – kuřecí nohy, fazole a rýže. S Bourdainovými vyrazíme na večeři do churrasqueiry, což je restaurace specializovaná na grilované maso. A není tu vůbec draho. Ve čtvrti Copacabana si pochutnáme na pikantních kuřatech a farofě – opražené maniokové mouce s vejci. Po napínavém zápasu v jiu jitsu nás čeká hostina, kde poznáme např. feijoadu – skvělý pokrm z černých fazolí a kousků masa.
Týdeník Televize č. 34

Týdeník Televize č. 34

Rozhovor

Herec Jaroslav Satoranský: „Rád se schovám za postavu. Vystupovat sám za sebe mi není moc příjemné. Po takovém obnažování netoužím.“

Číslo vydání: 34
Vyšlo: úterý 15. 8. jen za 22 Kč
Více o Týdeník Televize č. 34
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 17

TV Revue č. 17

Rozhovor

Herečka Patricie Solaříková (28) měla v červenci pauzu v natáčení seriálu Ulice, kde hraje už dvanáctým rokem Terezu Jordánovou. Využila toho a vydala se na hodně netypickou dovolenou, plnou zážitků.

Číslo vydání: 17
Vyšlo: pondělí 14. 8. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 17
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 17

TV Plus 14 č. 17

Zbrusu nová detektivka

TV Prima připravila pro své diváky na září EXkluzivní novinku. Ve dvanáctidílném seriálu Kapitán EXner EXcelují Michal Dlouhý a EXcelentní Vica Kerekes.

Číslo vydání: 17
Vyšlo: pondělí 14. 8. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 17
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Max č. 17

TV Max č. 17

Sláva až na druhý pokus

Sympaťák Ryan Reynolds se po letech snažení stal definitivně hvězdou. A děkovat za to může hodně šílenému komiksovému hrdinovi.

Číslo vydání: 17
Vyšlo: pondělí 7. 8. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 17
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu