Q

Obrázek není k dispozici


zábava, 2010, skryté titulky

ČT 17. 1. - 23:55 Moje pořady
Q - Magazín (2010). Opakování 21.1./ČT2. Lifestylový magazín Queer přibližuje svět sexuálních menšin a nabízí pohled jejich očima. V dnešním díle se podíváme do San Francisca, legendárního města beatniků, které navazuje na jejich odkaz.

Režie: D. Kupšovský

Za mlhou hustou, že by se dala krájet, leží záliv, který se už v šedesátých letech stal hlavním městem queer hnutí. Co se v něm odehrálo v minulosti a co se v něm děje teď, se dozvíte od Kima, místního průvodce, který nás San Franciskem prováděl. Roberto Ordenana, zakladatele už tři desítky let existujícího queer kulturního centra, s jednoduchým názvem The Centre nám vysvětlí, jak to tady funguje s komunitním životem. Dwayne Calizo, principál alternativního queer uměleckého prostoru "Mama Calizo's Voice Factory" nás seznámil s nabitým programem. Uvidíte i místní tradiční drag queens v klubu Traily horses a nebude chybět ani queer muzikál, který se v San Francisku poprvé hrál už v roce 1969. V legendárním městě beatniků to zkrátka žije.
TV Max č. 3

TV Max č. 3

Herectví si užívá

Už jako malá holka měla Emma Stone jasno v tom, že chce skončit v Hollywoodu. Že jí bude u nohou ležet celý filmový svět, ale asi nečekala.

Číslo vydání: 3
Vyšlo: pondělí 21. 1. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 3
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 2

TV Revue č. 2

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 14. 1. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 2

TV Plus 14 č. 2

Víme, co se bude na jaře dít v Ordinaci a Ulici.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 14. 1. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu