Psí kus


film, ČR, 2005, 80 min, skryté titulky

NE 27. 1. - 16:00 Moje pořady
Psí kus - Komedie ČR (2005). Pan Pošta se v manželství tak dlouho cítil jako pes, až se mu to stalo osudným. Scénář I. Pelant. Kamera R. Pavlíček.

Režie: M. Balajka
Hrají: R. Hrušínský, S. Stašová, L. Šafránková, P. Kříž

"Pane doktore, cítím se jako pes," sdělil jednoho dne pan Ota Pošta (R. Hrušínský) plaše a důvěrně psychiatrovi (P. Kříž). Spořádaný opravář praček byl nenáročný člověk, kterému však osud přichystal těžkou zkoušku v podobě dominantní ženy Věry (S. Stašová). Jako notářka vydělávala dvakrát tolik než on. Měla ho ráda, ale po svém. Domácí operační prostor pana Pošty nikdy nebyl příliš veliký, ale od té doby, co děti odešly z domu, se postupně ještě zmenšoval. Tak se pan Pošta ocitl na posledním místě rodinného žebříčku a zacházelo se s ním jako se psem. Není tedy divu, že se jednoho dne sám v psa proměnil. Když se však pes Otík zaběhne za sousedovic fenkou Ritou, dá ho zhrzená manželka za trest do psího útulku. Po dnech beznaděje a zoufalství se ale na něj usměje štěstí - odvede si ho domů pohledná vdova Jana Cibulková (L. Šafránková)... Rodinnou komedii s prvky absurdity z pera scenáristy Ivo Pelanta natočil v roce 2005 režisér Miroslav Balajka.
TV Max č. 3

TV Max č. 3

Herectví si užívá

Už jako malá holka měla Emma Stone jasno v tom, že chce skončit v Hollywoodu. Že jí bude u nohou ležet celý filmový svět, ale asi nečekala.

Číslo vydání: 3
Vyšlo: pondělí 21. 1. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 3
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 2

TV Revue č. 2

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 14. 1. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 2

TV Plus 14 č. 2

Víme, co se bude na jaře dít v Ordinaci a Ulici.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 14. 1. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu