Případy detektiva Murdocha VIII

Nevyléčitelné případy

 PREMIÉRA 
seriál, Kanada, 2015, 43 min, skryté titulky

PÁ 20. 1. - 23:45 Moje pořady
Případy detektiva Murdocha VIII - Problém s torontskými děvčaty. Krimiseriál Kan./VB (2015). Seriál o muži, který ví, že pokrok nezastavíš.
PÁ 27. 1. - 23:45 Moje pořady
Případy detektiva Murdocha VIII - Ztroskotání. Krimiseriál Kan./VB (2015). Seriál o muži, který ví, že pokrok nezastavíš.

Režie: E. Lindová
Hrají: Y. Bisson, T. Craig, H. Joyová, J. Harris

Detektiv Murdoch vyšetřuje smrt zdravotní sestry Collinsové. Nejspíše byla zabita pacientkou Rose Maxwellovou, umístěnou na oddělení pro nevyléčitelné psychické případy. Shodou okolností je to v nemocnici, kde pracuje i doktorka Ogdenová. Případ je obestřen řadou podivných okolností. Extrémně násilné Rose se neznámým způsobem podařilo dostat ven ze svého uzamčeného pokoje a omráčit strážce. Na těle zavražděné Collinsové je nalezeno čtrnáct bodných ran a také stopy po kousnutí. A na vražedné zbrani zůstaly otisky prstů hned několika žen. Pozornost policistů přitahují i příliš pravidelné návštěvy bratra Rose, Cedrika Maxwella na uzavřeném ženském oddělení...
TV Revue č. 2

TV Revue č. 2

Všichni mi budou vykat

Poprvé na sebe MARIE DOLEŽALOVÁ (30) výrazně upozornila jako Saša v sitcomu Comeback. To byl ovšem jen začátek. Pak s přehledem vyhrála taneční soutěž StarDance a nyní ji vídáte v seriálu Svět pod hlavou.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 16. 1. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 2

TV Plus 14 č. 2

Rozhovor

Nový retro krimi seriál Svět pod hlavou, který se vrací do 80. let, jste už určitě na obrazovkách České televize zaznamenali. Co k němu, ke svým rolím a o natáčení řekli herci Václav Neužil, Judit Bárdos, Ivan Trojan, Marie Doležalová nebo Václav Kopta?

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 16. 1. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

Týdeník Televize č. 3

Týdeník Televize č. 3

Rozhovor

Herečka Judit Bárdos: „Doufám, že budu i dál potkávat lidi, kteří mě budou inspirovat.”

Číslo vydání: 3
Vyšlo: úterý 10. 1. jen za 22 Kč
Více o Týdeník Televize č. 3
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Max č. 2

TV Max č. 2

V korzetu je jako doma

Anglická superhvězda Keira Knightley je specialistkou na kostýmní dramata, ale když na to přijde, umí to na plátně i pořádně rozjet.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 9. 1. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu