Policie Hamburk V (17)

Samá lež


seriál, Německo, 2010, 44 min, stereo

DNES - 12:30 Moje pořady
Policie Hamburk V (12) - Starý dluh. Krimiseriál N (2010). Dvěma policistům se mstí zloděj, kterého před lety pomohli dostat za mříže. Tvrdí, že poslední loupež, za kterou dostal devět let, nespáchal a že policie všechny důkazy podstrčila.
ZÍTRA - 12:30 Moje pořady
Policie Hamburk V (13) - Bez hájení. Krimiseriál N (2010). Případ těžce zraněné dívky, která se jen šťastnou náhodou ubránila muži, jenž ji chtěl znásilnit, připomene Jule její vlastní bolavou zkušenost z minulosti.
ST 19. 6. - 12:25 Moje pořady
Policie Hamburk V (14) - Voják. Krimiseriál N (2010). Mladého vojáka, který přijel na dovolenou z Afghánistánu, někdo zraní při práci pod autem. Případ vyšetřuje policistka, která se vrátila z mateřské, a nový kolega Hans.
ČT 20. 6. - 12:30 Moje pořady
Policie Hamburk V (15) - Hlad po krvi. Krimiseriál N (2010). Známému spisovateli někdo z pracovny ukradne román o upírech, který má právě vyjít. V téže době kdosi zničí v krevní bance všechny krevní konzervy a na zeď napíše název zmizelého díla.
Zobrazit další (3)

Hrají: U. Fellensiek, S. Englundová, G. Klingová

Policisté z 21. okrsku asistují při vyklízení polorozbořeného domu, v němž se usadila skupinka squatterů, mladých umělců, kteří si říkají „13 divochů“. Hovoří za ně jejich mluvčí Lilly Bachová. Pokud do 24 hodin dům neopustí, má být vyklizen násilně. Při odchodu si policisté všimnou dole pod schody ležícího těla. Muž, který se představí jako Jupp Kohler, podporoval mladé lidi a zdá se, že se s nimi přišel rozloučit. Pak ho ale se vší pravděpodobností někdo shodil dolů. Je převezen do nemocnice a čeká na operaci pohmožděného obratle… Melanie a Mattes si také všimnou muže v zelené bundě s kapucí, který z budovy utíkal. Snaží se ho pronásledovat, ale muž ujede v autě, jehož poznávací značku si Mattes zapamatuje. Vůz patří jistému Michaelu Woitekovi, o němž policisté brzy zjistí, že si odseděl sedm let ve vězení za krádeže a loupeže. Do nemocnice zatím přichází za Kohlerem jeho manželka Anja, která policistům sdělí, že její muž je těžký alkoholik a právě měl nastoupit léčení. Přichází ale také Lilly, kterou má Kohler očividně velmi rád. Dívka netuší, jak vážně je Kohler zraněný a že se nemá vůbec hýbat, a pomůže mu k útěku. Policie po něm začne ihned pátrat… Woitek má sice na dobu, kdy někdo Kohlera srazil, alibi, vyjde ale najevo, že do domu přišel později – v době, když už Kohler bezmocně ležel na zemi. Lillyin přítel Tim Baumeister se nakonec přizná, že do muže strčil a ten pak zakopl o vlastní kufr. Mladík velice nelibě nesl, že se Kohler choval k jeho dívce příliš láskyplně. Lilly zase prozradí, že ji vyhledal Woitek, který se vydával za novináře a nápadně moc se na Kohlera vyptával…
TV Max č. 9

TV Max č. 9

Číslo vydání: 9
Vyšlo: pondělí 15. 4. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 9
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 8

TV Revue č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 8

TV Plus 14 č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu