Policie Hamburk V (16)

Poplach v mateřské škole


seriál, Německo, 2010, 44 min, stereo

ZÍTRA - 12:30 Moje pořady
Policie Hamburk V (15) - Hlad po krvi. Krimiseriál N (2010). Známému spisovateli někdo z pracovny ukradne román o upírech, který má právě vyjít. V téže době kdosi zničí v krevní bance všechny krevní konzervy a na zeď napíše název zmizelého díla.
PÁ 21. 6. - 12:25 Moje pořady
Policie Hamburk V (16) - Poplach v mateřské škole. Krimiseriál N (2010). V mateřské školce, kam chodí i dcera Franzi, se jedna holčička přiotráví kyanidem. Ukáže se, že se jí dostalo do úst několik zrnek kontaminovaného písku, ve kterém si děti hrají.
PO 24. 6. - 12:25 Moje pořady
Policie Hamburk V (17) - Samá lež. Krimiseriál N (2010). Policie zasahuje v rozbořeném domě obývaném skupinou squatterů a dožaduje se jeho vyklizení. Situace se vyhrotí, když je pod schody nalezen těžce zraněný muž s velmi bouřlivou minulostí.
ÚT 25. 6. - 12:25 Moje pořady
Policie Hamburk V (18) - Velké blafování. Krimiseriál N (2010). Okrsek 21 dostává dvě nové posily. Nováčci dostanou za úkol vyšetřit loupež v hotelu, kde probíhá pokerový turnaj. Zmizela velká částka peněz, podezřelí ji ale u sebe nemají.
Zobrazit další (5)

Hrají: U. Fellensiek, S. Englundová, G. Klingová

Franzi vede svou malou dcerku Emmu do mateřské školky. Setká se tam s přítelkyní Ingou, která sem přivedla svou Karlu a doprovází je její nový přítel Torsten Weber. Ten pomáhal školce s úpravami a den předtím přivezl i nový písek, protože ten starý znečistil pes. Karle do písku upadne rohlík a než jí v tom stačí Torsten zabránit, sebere ho a znovu do něj kousne. Téměř okamžitě se začne dusit. Je převezena do nemocnice, kde lékaři konstatují otravu kyanidem. Brzy se ukáže, že rohlík, který dívenka snědla, byl v pořádku. Na oděvu ale měla několik zrnek kontaminovaného písku – právě ten je zdrojem smrtelného nebezpečí. Všechny děti jsou okamžitě zavřeny v budově a rodiče vyzváni, aby si pro ně přišli. Policie začíná vyšetřovat, kde a jak se jed do písku dostal… V téže době je vyloupena veterinární ošetřovna. Vše je zpřeházené a rozbité, veterinář ale marně uvažuje, co se mohlo ztratit. Peníze tam nikdy neměl a vše zůstalo na místě, jen poničené. Nakonec se od něj vyšetřovatelé dozvědí, že tam měl v láhvi i kyanid draselný. Teď bude muset celou místnost nechat dekontaminovat… Zanedlouho vyjde najevo, že pes, který znečistil písek ve školce, pokousal správce a na rozkaz městského úřadu pak byl utracen. Jeho majitel Mike Randowski ředitelce školky vyhrožoval. Když s ním ale policie hovoří, rozhodně popírá, že by jako pomstu za zabitého psa otrávil písek ve školce. Přizná ale, že se na ošetřovnu pro svého psa vloupal. Nevěděl, že ho už veterinář mezitím utratil. Rozzuřená Franzi, která si je vědoma, že otrávit se mohla i její dcerka, mu nevěří, zato Moor má pocit, že muž mluví pravdu. A brzy se ukáže nová stopa…
TV Max č. 9

TV Max č. 9

Číslo vydání: 9
Vyšlo: pondělí 15. 4. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 9
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 8

TV Revue č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 8

TV Plus 14 č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu