Policie Hamburk V (14)

Voják


seriál, Německo, 2010, 44 min, stereo

DNES - 12:25 Moje pořady
Policie Hamburk V (14) - Voják. Krimiseriál N (2010). Mladého vojáka, který přijel na dovolenou z Afghánistánu, někdo zraní při práci pod autem. Případ vyšetřuje policistka, která se vrátila z mateřské, a nový kolega Hans.
ZÍTRA - 12:30 Moje pořady
Policie Hamburk V (15) - Hlad po krvi. Krimiseriál N (2010). Známému spisovateli někdo z pracovny ukradne román o upírech, který má právě vyjít. V téže době kdosi zničí v krevní bance všechny krevní konzervy a na zeď napíše název zmizelého díla.
PÁ 21. 6. - 12:25 Moje pořady
Policie Hamburk V (16) - Poplach v mateřské škole. Krimiseriál N (2010). V mateřské školce, kam chodí i dcera Franzi, se jedna holčička přiotráví kyanidem. Ukáže se, že se jí dostalo do úst několik zrnek kontaminovaného písku, ve kterém si děti hrají.
PO 24. 6. - 12:25 Moje pořady
Policie Hamburk V (17) - Samá lež. Krimiseriál N (2010). Policie zasahuje v rozbořeném domě obývaném skupinou squatterů a dožaduje se jeho vyklizení. Situace se vyhrotí, když je pod schody nalezen těžce zraněný muž s velmi bouřlivou minulostí.
Zobrazit další (6)

Hrají: U. Fellensiek, S. Englundová, G. Klingová

Na okrsku 21 vítají Franzi, která se vrací z mateřské dovolené. Henninga, který byl z disciplinárních důvodů přeložen, má nahradit Hans Moor, jenž přichází z kriminálky. Ani šéf Martin Berger přesně neví, co se vlastně stalo, a zlobí se, že má odbojného Henninga nahradit další „potížista“. Wolle se dokonce pustí do soukromého pátrání, aby přišel na to, proč se Moor od detektivů vrátil zase mezi uniformované policisty... Franzi a Moor jedou vyšetřit případ těžkého zranění na noze, ke kterému přišel mladý voják z Afghánistánu Marko Vogel. Ten tvrdí, že někdo úmyslně povolil hever, když pracoval pod svým autem. A hned také označí pachatele: svého bývalého nejlepšího přítele Björna Willkeho, který mu – zatímco on bojoval v cizině – přebral dívku Maren Beermannovou a kterému také kvůli tomu zlomil nos. Björn, u něhož je právě Maren, která pracuje na diplomce, ale vše rázně popírá: rvačkou prý všechno skončilo. Ví, že to neměl kamarádovi dělat, ale Maren se o vojáka neustále strachovala a už se dál nechtěla trápit. V nemocnici, kde má jít Marko brzy na operaci, se policisté setkávají s vojákovým otcem Lutzem, mírovým aktivistou, který synovu činnost v armádě více než neschvaluje, a babičkou Gertrud. Všichni žijí společně, Markova matka zemřela, když byl ještě chlapec. Později vyjde najevo, že babičce ve válce zemřeli oba rodiče a na východní frontě také dva starší bratři. Moor má zásadu nikomu zpočátku nevěřit, proto považuje za případné podezřelé nejen Björna, ale i Lutze. Ten měl být sice v době činu jakožto učitel ve škole, ale Moor rychle zjistí, že během volné hodiny, kterou dopoledne měl, by se na kole stačil vrátit domů a pak zase zpět. Policisté zcela nevylučují i jinak nepravděpodobnou hypotézu, že se Marko zranil sám. Pak ale Franzi přijde na něco zajímavého...
TV Max č. 9

TV Max č. 9

Číslo vydání: 9
Vyšlo: pondělí 15. 4. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 9
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 8

TV Revue č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 8

TV Plus 14 č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu