Policie Hamburk V (13)

Bez hájení


seriál, Německo, 2010, 44 min, stereo

ZÍTRA - 12:30 Moje pořady
Policie Hamburk V (19) - Poslední cesta. Krimiseriál N (2010). Všímavá žena upozorní policii na nezvyklé ticho v bytě sousedky trpící demencí. Přestože má manžela, dceru a syna, nikdo se o ni pořádně nestará. Při návštěvě policie se navíc chovají příbuzní velmi podezřele.
ČT 27. 6. - 12:30 Moje pořady
Policie Hamburk V (20) - Okouzlení. Krimiseriál N (2010). V nemocnici vezme bývalý degustátor kávy jako rukojmí tři osoby. Chce získat odstupné pro zaměstnance pražírny. Její majitel se léta obohacoval na úkor podniku, který chce nyní zavřít a prodat.
PÁ 28. 6. - 12:25 Moje pořady
Policie Hamburk V (21) - Muži jsou prasata. Krimiseriál N (2010). Kolektiv policistů vyšetřuje sérii loupeží, jejichž oběťmi se stali bohatí muži, kteří s oblibou vyhledávali služby slečen na internetové seznamce.
PO 1. 7. - 12:30 Moje pořady
Policie Hamburk V (22) - Rodiče? Ne, děkuji! Krimiseriál N (2010). Majitel obchodu ohlašuje krádež. Mladík z dětského domova se mu snažil ukrást starý lodní kompas. Případ však není tak jednoduchý, jak na první pohled vypadá.
Zobrazit další (3)

Hrají: U. Fellensiek, S. Englundová, G. Klingová

V nemocnici U Labe ošetřuje doktorka Jonasová mladou dívku Ninu, která má na těle stopy násilí. Tvrdí sice, že upadla, ale doktorce je jasné, že ji někdo zbil. Nina nakonec přizná, že ji v noci ve skladišti, kde momentálně přespává, napadl jakýsi muž v kukle. Podařilo se jí ho kopnout a utéct. Z krátkého zápasu má ale četná zranění, z nichž nejnebezpečnější je kontuze jater, která ji může ohrozit na životě. Přesto dívka krátce nato z nemocnice uteče a policie ji začíná hledat... Celý případ velmi zasáhne Jule, kterou se také kdysi pokusil znásilnit maskovaný muž, jemuž nakonec utekla. Spolu s Henningem navštíví domov pro mládež, kam se často uchyluje narušená či problémová mládež. Domov vedou manželé Petra a Jürgen Sattlerovi a vyjde najevo, že je Jule dobře zná. Petra naznačí, že by o Nině snad mohla vědět její přítelkyně zvaná Vločka, kterou tedy policisté začnou hledat. Když ji konečně objeví, dívka se napřed pokouší utéct, pak se ale přizná, že nedávno zažila nepříjemnou situaci, kdy ji osahával hlídač místa, ve kterém si našla prozatímní nocleh. Tento muž masku neměl, policisté se ale domnívají, že mohl Vločku hledat, aby se jí pomstil – a když ji nenašel, mohl napadnout Ninu. Matka Niny je podruhé vdaná, čeká dítě a policii sdělí, že Nina jejího druhého muže nenávidí. Dívčin biologický otec o ni nejeví zájem. Policie dále zjistí, že hlídač, který obtěžoval Vločku, se jmenuje Oliver Köhler. Při výslechu, kdy se muž snaží zapírat, se Jule neudrží a vrhne se na něj. Henning ji musí násilím vyvést z místnosti. Jule mu teprve teď řekne o své vlastní zkušenosti. Pamatuje si, že muž, který ji kdysi napadl – a i podle věku by to mohl být o deset let mladší Köhler – měl na břiše jizvu. Když Henning donutí zadrženého, aby se svlékl, žádnou jizvu ale nenajde... Na místě, kde přespávala Nina, zpozorují policisté psa, který dívce patří. A ten je pak dovede na místo, kde se těžce zraněná dívka na břehu řeky zhroutila. Je ihned převezena do nemocnice, kde ji čeká operace. Ještě předtím ale stačí policii říct, že muž, který ji napadl, měl na rukou červenou barvu...
TV Max č. 9

TV Max č. 9

Číslo vydání: 9
Vyšlo: pondělí 15. 4. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 9
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 8

TV Revue č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 8

TV Plus 14 č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu