Policie Hamburk V (12)

Starý dluh


seriál, Německo, 2010, 44 min, stereo

ZÍTRA - 12:30 Moje pořady
Policie Hamburk V (19) - Poslední cesta. Krimiseriál N (2010). Všímavá žena upozorní policii na nezvyklé ticho v bytě sousedky trpící demencí. Přestože má manžela, dceru a syna, nikdo se o ni pořádně nestará. Při návštěvě policie se navíc chovají příbuzní velmi podezřele.
ČT 27. 6. - 12:30 Moje pořady
Policie Hamburk V (20) - Okouzlení. Krimiseriál N (2010). V nemocnici vezme bývalý degustátor kávy jako rukojmí tři osoby. Chce získat odstupné pro zaměstnance pražírny. Její majitel se léta obohacoval na úkor podniku, který chce nyní zavřít a prodat.
PÁ 28. 6. - 12:25 Moje pořady
Policie Hamburk V (21) - Muži jsou prasata. Krimiseriál N (2010). Kolektiv policistů vyšetřuje sérii loupeží, jejichž oběťmi se stali bohatí muži, kteří s oblibou vyhledávali služby slečen na internetové seznamce.
PO 1. 7. - 12:30 Moje pořady
Policie Hamburk V (22) - Rodiče? Ne, děkuji! Krimiseriál N (2010). Majitel obchodu ohlašuje krádež. Mladík z dětského domova se mu snažil ukrást starý lodní kompas. Případ však není tak jednoduchý, jak na první pohled vypadá.
Zobrazit další (3)

Hrají: U. Fellensiek, S. Englundová, G. Klingová

Martin Berger má potíže s kolenem a v nemocnici U Labe ho vyšetřuje doktorka Jonasová. Pak se pro něj staví Wolle, který se mu svěří, že má v posledních dnech divný pocit: po devíti letech byl totiž propuštěn na svobodu recidivista Jürgen Rottmann, kterého oba společně pomáhali dostat za mříže. Po vynesení rozsudku zločinec oběma policistům vyhrožoval – a Wolle se obává, že nyní přikročí od slov k činům. Když oba muži nastoupí v podzemním parkovišti do auta, na zadním sedadle sedí s pistolí v ruce Jürgen Rottmann... Doveze je do momentálně zavřené hospody, kde uklízí jeho milenka Susi Blumingerová. Tam na nich vymáhá přiznání, že před devíti lety nastražili důkazy, které ho dovedly do vězení. Hovoří o policejním spiknutí a tvrdošíjně opakuje, že on tehdy loupež na dostihovém závodišti nespáchal. Zatímco Berger mu nevěří ani slovo, Wolle se snaží o mírnější tón – už proto, aby je muž co nejdříve pustil. Postupem času si však začíná uvědomovat, že by na jeho tvrzení mohlo něco být... Rottmannova dcera Yvonne, která ho už devět let neviděla a ani vidět nechce, protože mu nemůže zapomenout, že přivedl matku do hrobu, prozradí, že její otec měl snad jediného přítele – Uwe Bauseho, správce dostihového závodiště, kde pak došlo k loupeži. Bause nejprve svědčil ve prospěch obžalovaného, na vlastní oči totiž viděl skutečného lupiče – mladého potetovaného muže, pravděpodobně narkomana. Pak ale nečekaně svou výpověď odvolal. Policisté se setkají i s komisařem Andreasem Schüttem, který kdysi Rottmannův případ vyšetřoval. A jak se zdá, právě naléhání tohoto policisty, aby si dal velký pozor, protože křivé svědectví u soudu je trestné, nakonec Bauseho přimělo k odvolání výpovědi...
TV Max č. 9

TV Max č. 9

Číslo vydání: 9
Vyšlo: pondělí 15. 4. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 9
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 8

TV Revue č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 8

TV Plus 14 č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu