Ostrovy snů: Nová Kaledonie


dokument, Francie, skryté titulky

PÁ 17. 2. - 17:20 Moje pořady
Ostrovy snů: Nová Kaledonie - Dokument Fr. Návštěva jednoho z posledních míst planety, kde kouzelný svazek lidí a přírody zatím zůstává neměnný


Návštěva jednoho z posledních míst planety, kde kouzelný svazek lidí a přírody zatím zůstává neměnný. Francouzský dokument Pokud ještě existují místa zvaná "konec světa", je Nová Kaledonie jedním z nich. Je to kousíček Francie ztracený uprostřed jižního Pacifiku, víc než patnáct set kilometrů východně od Austrálie. Největší ostrov zvaný též Grande Terre obklopuje řada menších ostrůvků. Je to sbírka rajských míst, obklopená jedněmi z nejkrásnějších korálových útesů planety. Dramatická historie a příroda, vlídná i drsná, utvářely populaci, jakou nenajdete nikde jinde. Příslušníci melanéských kmenů tu žijí vedle potomků francouzských kolonistů, kanadští tanečníci se setkávají s vietnamskými tradičními výtvarníky – a všichni jako by ztělesňovali ducha svých předků.
Týdeník Televize č. 9

Týdeník Televize č. 9

Rozhovor

Herec Václav Neužil: „Dřív jsem měl problém odložit roli v šatně. Ale naučil jsem se to. Jinak bych se z toho musel zbláznit.”

Číslo vydání: 9
Vyšlo: úterý 21. 2. jen za 22 Kč
Více o Týdeník Televize č. 9
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Max č. 5

TV Max č. 5

Drsňák s velkým talentem

Herecký veterán Liam Neeson ukazuje, že akční hvězdou může být člověk i po šedesátce. A že mu to může jít lépe než o generaci mladším svalovcům.

Číslo vydání: 5
Vyšlo: pondělí 20. 2. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 5
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 4

TV Revue č. 4

Rozhovor

Seriál TV Prima Ohnivý kuře se vysílá už rok. BARBORA SEIDLOVÁ a JOSEF POLÁŠEK v něm hrají od počátku. Jak zasáhl do jejich osudů?

Číslo vydání: 4
Vyšlo: pondělí 13. 2. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 4
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 4

TV Plus 14 č. 4

Hvězdné novinky

Premiérový díl Chart Show uvidíte v sobotu 18. února – a hned na začátku to bude bomba! Průvodce a zkušený moderátor Libor Bouček přivítá Karla Gotta, který se tak po dlouhé době vrátí na obrazovky.

Číslo vydání: 4
Vyšlo: pondělí 13. 2. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 4
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu