Letecké katastrofy: S tajfunem v patách


dokument, Kanada, skryté titulky

ÚT 24. 1. - 22:50 Moje pořady
Letecké katastrofy: S tajfunem v patách - Dokument Kan. 31. října 2000 se po dráze Čankajškova letiště v Tchaj-peji řítil vzlétající Boeing 747. Za tmy a silného větru a deště byli piloti obzvláště opatrní a to se jim krutě vymstilo


31. října 2000 se po dráze Čankajškova letiště v Tchaj-peji řítil vzlétající Boeing 747. Za tmy a silného větru a deště byli piloti obzvláště opatrní a to se jim krutě vymstilo. Cyklus kanadských dokumentárních rekonstrukcí Šance, že zažijete leteckou nehodu, jsou mizivé. To si mysleli i pasažéři letu Singapore Airlines z Tchaj-wanu do Los Angeles. Do posledních chvil před startem by je nenapadlo, jakou úlohu bude v následujících vteřinách hrát poloha jejich sedadel v letadle. Po dosažení vzletové rychlosti se za naprosté tmy a velmi špatného počasí před obřím Boeingem 747 náhle zjevily pracovní stroje. Náraz stroj rozmetal na kusy a palivo v nádržích se okamžitě vzňalo. Zahynulo 83 lidí z celkem 179 na palubě, většina z těch, kteří nepřežili, seděla v prostřední části letadla. Poté, co byly trosky uhašeny a tajfun odezněl, čekala na vyšetřovatele nelehká úloha zjistit příčinu tragédie a vyvodit z ní odpovídající důsledky.
TV Revue č. 2

TV Revue č. 2

Všichni mi budou vykat

Poprvé na sebe MARIE DOLEŽALOVÁ (30) výrazně upozornila jako Saša v sitcomu Comeback. To byl ovšem jen začátek. Pak s přehledem vyhrála taneční soutěž StarDance a nyní ji vídáte v seriálu Svět pod hlavou.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 16. 1. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 2

TV Plus 14 č. 2

Rozhovor

Nový retro krimi seriál Svět pod hlavou, který se vrací do 80. let, jste už určitě na obrazovkách České televize zaznamenali. Co k němu, ke svým rolím a o natáčení řekli herci Václav Neužil, Judit Bárdos, Ivan Trojan, Marie Doležalová nebo Václav Kopta?

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 16. 1. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

Týdeník Televize č. 3

Týdeník Televize č. 3

Rozhovor

Herečka Judit Bárdos: „Doufám, že budu i dál potkávat lidi, kteří mě budou inspirovat.”

Číslo vydání: 3
Vyšlo: úterý 10. 1. jen za 22 Kč
Více o Týdeník Televize č. 3
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Max č. 2

TV Max č. 2

V korzetu je jako doma

Anglická superhvězda Keira Knightley je specialistkou na kostýmní dramata, ale když na to přijde, umí to na plátně i pořádně rozjet.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 9. 1. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu