Kriminalista

Dobrý samaritán


seriál, Německo, 2006, 58 min, skryté titulky

DNES - 23:25 Moje pořady
Kriminalista - Dobrý samaritán. Krimiseriál N (2006-2014). Opakování 25.1/ ČT1. Sympatický policista jde s ohromující důkladností po stopách každého případu.
ST 25. 1. - 23:10 Moje pořady
Kriminalista - Dobrý samaritán. Krimiseriál N (2006-2014). Sympatický policista jde s ohromující důkladností po stopách každého případu.
PO 30. 1. - 23:20 Moje pořady
Kriminalista - Beze stopy. Krimiseriál N (2006-2014). Opakování 1.2./ČT1. Sympatický policista jde s ohromující důkladností po stopách každého případu.
ST 1. 2. - 23:05 Moje pořady
Kriminalista - Beze stopy. Krimiseriál N (2006-2014). Sympatický policista jde s ohromující důkladností po stopách každého případu.

Režie: T. Jahn
Hrají: Ch. Berkel, A. F. Giering, A. Schudtová, S. Anbehová, C. Holfelderová

Jednoho rána najde uklízečka v kaluži krve bezvládné tělo Tilmanna Reitera, šéfa humanitární organizace „Afrika teď“. Přivolaný lékař konstatuje smrt. Vrchní komisař Bruno Schumann však zjistí, že Tilmann Reiter upadl do kómatu, ale žije. Je okamžitě převezen do nemocnice. Vyšetřovatelé vylučují motiv loupežného přepadení, neboť z kanceláře, kde k napadení došlo, nic nezmizelo. Další překvapení čeká na Schumanna, když se chystá o Reiterově vážném zdravotním stavu informovat jeho blízké. Dveře bytu otevře Charlotte Schumannová, komisařova manželka, nyní Tilmannova životní družka. Pro oba není shledání jednoduché. Na rozpadu jejich manželství se před lety bolestně podepsala smrt jediné dcery Marie. V průběhu vyšetřování se další vztahové nejasnosti vyjeví i v partnerském životě oběti...
TV Max č. 3

TV Max č. 3

Romantika mu lezla krkem

Před pár lety hrál Matthew McConaughey hlavně ve filmech pro zamilované. Dnes se věnuje vážnějším žánrům, se kterými slaví i oscarové úspěchy.

Číslo vydání: 3
Vyšlo: pondělí 23. 1. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 3
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

Týdeník Televize č. 4

Týdeník Televize č. 4

Rozhovor

Petra Svoboda, moderátorka večerních Televizních novin na Nově: „Kamera ukáže i vaše vyzařování a to jen krásnou tváří nezískáte.”

Číslo vydání: 4
Vyšlo: úterý 17. 1. jen za 22 Kč
Více o Týdeník Televize č. 4
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 2

TV Revue č. 2

Všichni mi budou vykat

Poprvé na sebe MARIE DOLEŽALOVÁ (30) výrazně upozornila jako Saša v sitcomu Comeback. To byl ovšem jen začátek. Pak s přehledem vyhrála taneční soutěž StarDance a nyní ji vídáte v seriálu Svět pod hlavou.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 16. 1. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 2

TV Plus 14 č. 2

Rozhovor

Nový retro krimi seriál Svět pod hlavou, který se vrací do 80. let, jste už určitě na obrazovkách České televize zaznamenali. Co k němu, ke svým rolím a o natáčení řekli herci Václav Neužil, Judit Bárdos, Ivan Trojan, Marie Doležalová nebo Václav Kopta?

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 16. 1. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu