Hercule Poirot

Tajemství levného bytu


seriál, 1990, 50 min, skryté titulky

DNES - 22:30 Moje pořady
Hercule Poirot - Únos ministerského předsedy. Seriál, VB (1990). Opakování 20.1./ČT1. Geniální detektiv není pomalý, je jen důkladný. Podle literární předlohy Agathy Christie.
ZÍTRA - 17:00 Moje pořady
Hercule Poirot - Únos ministerského předsedy. Seriál, VB (1990). Geniální detektiv není pomalý, je jen důkladný. Podle literární předlohy Agathy Christie.
PÁ 26. 1. - 22:35 Moje pořady
Hercule Poirot - Záhada Západní hvězdy. Seriál, VB (1990). Opakování 27.1./ČT1. Geniální detektiv řeší záhadnou krádež vzácného diamantu, který vlastnila slavná belgická herečka. Podle literární předlohy Agathy Christie.
SO 27. 1. - 17:00 Moje pořady
Hercule Poirot - Záhada Západní hvězdy. Seriál, VB (1990). Geniální detektiv řeší záhadnou krádež vzácného diamantu, který vlastnila slavná belgická herečka. Podle literární předlohy Agathy Christie.

Režie: R. Spence
Hrají: D. Suchet, H. Fraser, P. Jackson, P. Moranová, S. Bondová, J. Michie, J. Landorová, W. Hootkins, N. Maloney

Mladým manželům Robinsonovým se podaří sehnat na inzerát pronájem mimořádně luxusního, a přitom levného bytu v Londýně. Měli opravdové štěstí, byt byl nabízen již delší dobu, ale majitelka dosud všechny zájemce odmítla. Tyto okolnosti jsou podezřelé Herculovi Poirotovi, který se rozhodne tajemství levného bytu odhalit. V téže době působí v Londýně arogantní agent FBI Burt, který zde pátrá po Carle Romerové, záhadné ženě, která odcizila tajné plány nové americké ponorky a pravděpodobně se je pokusí v Londýně prodat zástupcům fašistické Itálie. Poirotova intuice říká, že by mezi oběma případy mohla existovat souvislost. Zajímavost: mladé manžele Robinsonovy ztvárnili britští herci John Michie a Samantha Bondová. On se v dalších letech proslavil rolí inspektora Robbieho Rosse v britském cyklu Taggart, ona v současnosti hraje lady Painswickovou v mnoha cenami ověnčeném seriálu Panství Downton.
Týdeník Televize č. 4

Týdeník Televize č. 4

Rozhovor

Byl třeba Oněginem, Cyranem a skinem v Kriminálce Anděl, teď je hlavně Martinem Maléřem v Ulici. Co si o svých rolích i o životě myslí herec Tomáš Dastlík?

Číslo vydání: 4
Vyšlo: úterý 16. 1. jen za 22 Kč
Více o Týdeník Televize č. 4
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 2

TV Revue č. 2

Téma

S novým rokem přicházejí do seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nové postavy, které dost zásadně zamíchají dějem. Co bude dál? Přečtěte si na stránkách 4-5.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 15. 1. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 2

TV Plus 14 č. 2

Specialisté drsnější než vloni

Můžete se těšit na vyšetřování případů, které zamíchají osudy mnoha lidí, včetně oblíbených vyšetřovatelů.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 15. 1. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Max č. 2

TV Max č. 2

Z pódia do Hollywoodu

Ačkoli je Justin Timberlake především hudební hvězda, ve filmovém světě už také stačil zaujmout. A po kratší pauze se před kamery opět vrací.

Číslo vydání: 2
Vyšlo: pondělí 8. 1. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 2
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu