Čtyři v tom 4 (2/6)

Zuzana


dokument, skryté titulky

ÚT 24. 4. - 10:55 Moje pořady
Čtyři v tom 4 (3/6) - Jakub. Dokumentární seriál. Čtyři nastávající mámy a čtyři aktivní tátové v populárním dokumentárním seriálu. Scénář I. K. Jestřábová.
ST 25. 4. - 21:00 Moje pořady
Čtyři v tom 4 (4/6) - Tadeáš. Dokumentární seriál. Opakování 1.5./ČT1. Čtyři nastávající mámy a čtyři aktivní tátové v nové řadě populárního dokumentárního seriálu. Scénář I. K. Jestřábová.
ST 2. 5. - 5:10 Moje pořady
Čtyři v tom 4 (4/6) - Tadeáš. Dokumentární seriál. Čtyři nastávající mámy a čtyři aktivní tátové v nové řadě populárního dokumentárního seriálu. Scénář I. K. Jestřábová.
ST 2. 5. - 21:00 Moje pořady
Čtyři v tom 4 (5/6) - Nikol. Dokumentární seriál. Opakování 7.5./ČT1 a 8.5./ČT1. Čtyři nastávající mámy a čtyři aktivní tátové v nové řadě populárního dokumentárního seriálu. Scénář I. K. Jestřábová.


Čtyři nastávající mámy a čtyři aktivní tátové v nové řadě populárního dokumentárního seriálu. Scénář I. K. Jestřábová. Režie I. Pauerová Miloševičová Čtyři páry v naději se připravují na příchod miminka každý po svém. Zuzana a Honza si ani krátce před porodem nemůžou na Kyjovsku nechat ujít místní hasičskou soutěž, kterou Zuzka tradičně moderuje. Za Květou přijíždí do Slaného její nejstarší dcera Dominika, která žije u své babičky. S třemi mladšími dětmi a Jirkou se snaží trávit čas jako rodina. Lenka a Martin mají v plánu pořídit v Praze nábytek do pokoje nového potomka, o dvouletého Dominika se místo Martina postarají jeho rodiče. A Jakub s Andreou jedou do Německa na jeden z posledních nákupů textilu pro svůj obchod předtím, než Andrea porodí. Malou Agátku pohlídá Andrein bývalý manžel, který má už také nový vztah.
Týdeník Televize č. 17

Týdeník Televize č. 17

Rozhovor

Moderátor pořadu Hyde Park Civilizace Daniel Stach je přírodní úkaz – taková koncentrace pozitivní energie se jen tak nevidí.

Číslo vydání: 17
Vyšlo: úterý 17. 4. jen za 22 Kč
Více o Týdeník Televize č. 17
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Max č. 9

TV Max č. 9

Okouzlující v každém věku

Herecká superstar Diane Keaton dokazuje, že dobré herečky nemají „datum spotřeby“ a že i ve zralém věku mohou předvést velké věci.

Číslo vydání: 9
Vyšlo: pondělí 16. 4. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 9
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 8

TV Revue č. 8

Rozhovor

I když to sám neřekne, LIBOR BOUČEK je v současnosti českou televizní moderátorskou jedničkou. Nedávno se na obrazovky vrátil s pořadem Máme rádi Česko a svoji práci popisuje hlavně jako skvělou zábavu.

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 9. 4. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 8

TV Plus 14 č. 8

Metanol

Dvoudílný film o skutečném případu, který spojil kriminalisty, novináře, soudce i politiky v boji proti smrtícímu alkoholu.

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 9. 4. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu