Clona (2/7)

První oheň


seriál, ČR, 2014, 53 min, skryté titulky

DNES - 20:00 Moje pořady
Clona (3/7) - Únos. Krimiseriál ČR (2014). Mladý policejní kameraman Roman se vydává pátrat na vlastní pěst. Jeho expřítelkyně Lenka zmizela beze stopy. Scénář M. Epstein. Kamera J. Cabalka.
ST 30. 5. - 20:00 Moje pořady
Clona (4/7) - Samá voda. Krimiseriál ČR (2014). Romanův dosud nejtěžší případ – rozčtvrcené tělo mladé ženy nalezené ve Vltavě. Scénář M. Epstein. Kamera J. Cabalka.
ST 6. 6. - 20:00 Moje pořady
Clona (5/7) - Práskač. Krimiseriál ČR (2014). Motýl, boss drogového gangu, unikne zatčení a na cestě za pomstou usiluje o život Tomášovy rodiny i jeho kolegů. Podaří se všem členům Bártova týmu přežít a Motýla dopadnout? Scénář M. Epstein. Kamera J. Cabalka.

Režie: T. Řehořek
Hrají: K. Hádek, V. Kerekesová, V. Preiss, R. Novák, D. Novotný, T. Medvecká, J. Hartl

Roman musí splnit náročný výcvik, aby se stal plnohodnotným členem jednotky. Navíc je pronásledován kapitánem Borkovcem, který na něj žárlí, protože je přidělen k jeho dívce Nikole. Ona ale přesto s Romanem flirtuje. Nakonec je to ale právě Borkovec, kdo se během zásahové akce proti poštovním lupičům nechá unést a neuposlechne rozkaz. Stojí ho to přeřazení do archivu, a na práci v terénu může zapomenout. Je to ale paradoxně právě Roman, kdo náhodou odhalí stopu vedoucí k dopadení gangsterů. Místo, aby se svým objevem šel za plukovníkem Bártou, svěří ho Borkovcovi. Celý tým se tak víceméně na vlastní pěst vydává pátrat po pachateli.
TV Revue č. 11

TV Revue č. 11

Rozhovor

Drobnou tmavovlásku s uhrančivýma očima JANU STRYKOVOU můžeme momentálně vidět na obrazovce ve dvou seriálových rolích. Doktorku Ninu hraje v Modrém kódu a forenzní analytičku Viki v další řadě V.I.P. vražd. Mohla by tyhle profese dělat i reálném životě?

Číslo vydání: 11
Vyšlo: pondělí 21. 5. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 11
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 11

TV Plus 14 č. 11

Číslo vydání: 11
Vyšlo: pondělí 21. 5. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 11
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Max č. 11

TV Max č. 11

Hvězdná dvojka ze Španělska

Na rozdíl od jiných slavných párů nechtějí mít Penélope CruzJavier Bardem za zády davy fotografů. Jsou rádi, když za ně mluví práce. A ideálně ta společná.

Číslo vydání: 11
Vyšlo: pondělí 14. 5. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 11
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu