Cestománie

Jihoafrická republika - černobílá zem

Obrázek není k dispozici


dokument, 2003, skryté titulky

DNES - 15:10 Moje pořady
Cestománie - Chile - horký sever, chladný jih. Cestopis (2003). Země s nejrozmanitějším klimatem i škálou krajinných typů - s vlhkými pralesy, subtropy, pouštěmi i ledovými pustinami. Vyberte si!
PO 27. 5. - 16:45 Moje pořady
Cestománie - Čína - tajemství Žluté řeky. Cestopis (2004). Podél vodního toku diktujícího životní rytmus několika stům milionů lidí.

Režie: L. Jabloň

V dalším dílu cestopisného cyklu jsme se vydali až na úplný jih afrického kontinentu. Viděli jsme naleziště diamantů v Kimbereley, navštívili Kapské město s jednou z nejkrásnějších scenérií na světě i legendární mys Dobré naděje. Zamířili jsme i na východ země, kde se kousek od břehu sluní stovky tuleňů, občas se vynoří obrovský ocas velryby a po plážích běhají afričtí tučňáci. U světoznámých afrických vinic jsme si poslechli tradiční hudbu i ochutnali místní speciality. Pokusili jsme se také dozvědět, jak ovládat pštrosa jako dopravní prostředek i jak se potápět s obrovským bílým žralokem. Cestu jsme zakončili v království nebes – malém státečku Lesotho, kde se v životě obyčejných lidí jakoby zastavil čas a kde tamější mladá generace sní o budoucnosti za hranicemi své vlasti.
TV Max č. 9

TV Max č. 9

Číslo vydání: 9
Vyšlo: pondělí 15. 4. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 9
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 8

TV Revue č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 8

TV Plus 14 č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu