Cestománie

Severní Irsko - magická zem

Obrázek není k dispozici


dokument, 2003, skryté titulky

DNES - 16:45 Moje pořady
Cestománie - Norsko - cesta k severu. Cestopis (2002). Nádhernou přírodou až za polární kruh.
ZÍTRA - 16:45 Moje pořady
Cestománie - Botswana - placatá Afrika. Cestopis (2002). Samá rovina jako na Hané. Je to ale země původních Křováků, vodních Bušmenů a nespočetného množství slonů.
ST 29. 3. - 16:45 Moje pořady
Cestománie - Chile - horký sever, chladný jih. Cestopis (2003). Země s nejrozmanitějším klimatem i škálou krajinných typů - s vlhkými pralesy, subtropy, pouštěmi i ledovými pustinami. Vyberte si!
ČT 30. 3. - 9:55 Moje pořady
Cestománie - Senegal - ve stínu baobabu. Cestopis (2004). Na cestě od Sahary k deštnému pralesu. Připravili P. Vejslík a P. Hajn
Zobrazit další (11)

Režie: L. Jabloň

Na cestě Severním Irskem navštívíme výjimečné památky a divy přírody, jako například Giant’s Causway - kamenný zázrak na pobřeží nedaleko Antrim, dále Mourne Mountains, metropoli Belfast nebo Derry se svým jedinečným opevněním. Na vlastní kůži se přesvědčíme, že k této zemi patří neodmyslitelně vytrvalé mrholení a také zelená barva ve čtyřiceti odstínech. Ochutnáme Irisch stew - guláš ze skopového nebo jehněčího masa. Také okusíme světoznámé černé pivo - stout. Na své si přijdou i ti, které zajímá tajemství místní proslulé whisky. Třikrát ji destilují a v dubových sudech zraje nejméně tři roky. Takže na konci putování nikdo nepochyboval, že Severní Irsko je oblastí, která svou krásou a paradoxy, náleží opravdu ke klenotům světového kulturního i přírodního dědictví.
TV Revue č. 7

TV Revue č. 7

Prezident i Pán Bůh slaví 70

Televizní oslavy Jiřího Bartošky, který právě slaví sedmdesáté narozeniny. Skvělá komedie Teorie tygra a druhá řada seriálu Mordparta.

Číslo vydání: 7
Vyšlo: pondělí 27. 3. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 7
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

Týdeník Televize č. 13

Týdeník Televize č. 13

Rozhovor

Herečka Sabina Laurinová hraje vrchní setru Mery, hlavní postavu nového seriálu Modrý kód: „Jsem empatický člověk, baví mě práce s lidmi, ale třeba chirurgem bych být nemohla.”

Číslo vydání: 13
Vyšlo: úterý 21. 3. jen za 22 Kč
Více o Týdeník Televize č. 13
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Max č. 7

TV Max č. 7

Povrchní hezouny jen hraje

I když je Ashton Kutcher u diváků zapsaný jako romantický hrdina nebo natvrdlý krasavec, dokázal toho mnohem víc. A nejenom před kamerou.

Číslo vydání: 7
Vyšlo: pondělí 20. 3. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 7
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 6

TV Plus 14 č. 6

Rozhovor s Pavlem Zedníčkem

V retro kriminálním seriálu Četníci z Luhačovic hraje strážmistra Hanse Gebrta. Kvůli roli se musel naučit kulhat, šišlat a také trochu střílet.

Číslo vydání: 6
Vyšlo: pondělí 13. 3. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 6
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu