Policie Hamburk V (8)

Vedlejší účinky


seriál, Německo, 2010, 44 min, stereo

DNES - 12:30 Moje pořady
Policie Hamburk V (12) - Starý dluh. Krimiseriál N (2010). Dvěma policistům se mstí zloděj, kterého před lety pomohli dostat za mříže. Tvrdí, že poslední loupež, za kterou dostal devět let, nespáchal a že policie všechny důkazy podstrčila.
ZÍTRA - 12:30 Moje pořady
Policie Hamburk V (13) - Bez hájení. Krimiseriál N (2010). Případ těžce zraněné dívky, která se jen šťastnou náhodou ubránila muži, jenž ji chtěl znásilnit, připomene Jule její vlastní bolavou zkušenost z minulosti.
ST 19. 6. - 12:25 Moje pořady
Policie Hamburk V (14) - Voják. Krimiseriál N (2010). Mladého vojáka, který přijel na dovolenou z Afghánistánu, někdo zraní při práci pod autem. Případ vyšetřuje policistka, která se vrátila z mateřské, a nový kolega Hans.
ČT 20. 6. - 12:30 Moje pořady
Policie Hamburk V (15) - Hlad po krvi. Krimiseriál N (2010). Známému spisovateli někdo z pracovny ukradne román o upírech, který má právě vyjít. V téže době kdosi zničí v krevní bance všechny krevní konzervy a na zeď napíše název zmizelého díla.
Zobrazit další (3)

Hrají: U. Fellensiek, S. Englundová, G. Klingová

Melanie telefonuje svému bratrovi Larsovi, který pracuje ve škole. V té chvíli kolem něj prochází několik studentek a jedna z nich náhle omdlí. Přivolaná záchranka odváží Melissu Wiesenrathovou, dceru ředitele školy, do nemocnice. Doktorka Jonasová má podezření, že si dívka vzala nějaký přípravek, který jí přivodil slabý infarkt. Později se u ní najde preparát na zvýšení duševní výkonnosti, v Německu zakázaný relidat... Melanie s Mattesem navštíví školu, aby studenty před nebezpečným přípravkem varovali. Současně se pokoušejí zjistit, od koho Melissa prášky získala. Při té příležitosti se od její nejlepší kamarádky Nadji Springerové dozvědí, že Melissa byla v poslední době několikrát viděna s Larsem Hansenem. Jak se zdá, není sama, komu se mladý učitel líbí: stejné city k němu chová očividně i Nadja. Melissa odmítá říct, kdo jí prášky obstaral, několik balení se ale nečekaně najde v Larsově tašce. Ten tvrdí, že mu je tam musel někdo podstrčit – taška zůstala nějakou dobu ve sborovně –, a Melanie mu věří. Méně už Mattes, který si dokáže představit, že je pro dívku obstaral, aby jí pomohl: Melissa totiž trpí trémou, o čemž by on sám mohl dlouze vyprávět... Melanie se snaží zjistit, kdo mohl bratrovi prášky podstrčit, a vyslýchá studenta Martena Breitnera, který dříve s Melissou chodil a na Larse pochopitelně žárlí. Rozčilený ředitel vyžaduje, aby se policie jeho dcery zeptala, od koho prášky měla, a ona nakonec odpoví, že od Larse. Melanie je ale přesvědčená, že lže...
TV Max č. 9

TV Max č. 9

Číslo vydání: 9
Vyšlo: pondělí 15. 4. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 9
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 8

TV Revue č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 8

TV Plus 14 č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu