Novinky

Výpis novinek

Vymyslete otázku pro soupeře v kvízu!

Vymyslete otázku pro soupeře v kvízu!

14. 6. 2011 - Jste filmový maniak? A dokážete vymyslet otázku, která by vašim spoluhráčům v Kvízu pro televizní maniaky mohla udělat čáru přes rozpočet v jejich boji o výhru? Neváhejte a pošlete nám ji spolu se správnou odpovědí na redakční e-mail web@televize.cz a my ji zařadíme do soutěže!

Hrajte o předplatné časopisu TV Plus!

Hrajte o předplatné časopisu TV Plus!

1. 6. 2011 - Stejně jako každý měsíc, i v červnu probíhá náš Kvíz pro televizní maniaky. V něm můžete opět procvičit své znalosti ze světa filmu a TV a také jako vždy vyhrát. Pokud se umístíte na konci měsíce mezi prvními třemi nejlepšími, získáte od nás roční předplatné časopisu TV Plus.

TV Max časopisem roku!

TV Max časopisem roku!

31. 5. 2011 - Unie vydavatelů letos opět udělovala svá ocenění pro nejlepší časopisy uplynulého roku. S radostí vám můžeme oznámit, že TV Max se stal již podruhé nositelem tohoto ocenění v kategorii časopisů s nákladem nad 100 000 výtisků. Poprvé tohoto ocenění dosáhl za rok 2008. Prvním kritériem, podle kterého porota vybírala, je čtenářský úspěch (prodejnost), v užší nominaci pak u nezávislé poroty rozhodovala kvalita obsahu, grafika a další vlastnosti.

Novinky v nastavení vašich pořadů!

Novinky v nastavení vašich pořadů!

3. 5. 2011 - Využíváte praktickou funkci Moje pořady, díky které máte ty své stále na očích? Pak jsme právě pro vás připravili několik vylepšení! Až do teď jste si mohli přidávat jen jednotlivé díly svých oblíbených seriálů a ostatních pořadů, o které jste nechtěli přijít. Od teď ale máte možnost volby. Můžete si přidávat buď jeden díl, nebo všechny, které budou následovat a vy se nemusíte bát, že vám nějaký unikne. Ve vašich pořadech se nově také zobrazují Tipy od televizních diváků, takže budete vždy vědět, co doporučují ostatní.Doufáme, že budete s touto funkcí spokojeni a zároveň budeme rádi za jakékoliv připomínky a podněty, které můžete psát na naší Nástěnku.

Získejte předplatné časopisu TV Revue!

Získejte předplatné časopisu TV Revue!

1. 5. 2011 - Náš Kvíz pro televizní maniaky pokračuje i v květnu a vy můžete opět prověřit nejen své filmové znalosti, ale zároveň i vyhrát! Pro první tři z vás máme roční předplatné časopisu TV Revue!

Český internet pomáhá

Český internet pomáhá

6. 4. 2011 - Tak zněl název prvního ročníku projektu, který pomohl vybrat finanční částku pro lidi, kteří ji potřebují a na kterém se mohl podílet i web www.televize.cz . Charitativní akce probíhala od 21. března do 5. dubna a návštěvníci se na stránkách www.internetpomaha.cz mohli seznámit s příběhy lidí, kterým pomáhá Konto BARIÉRY a Člověk v tísni a rovnou přispět jakoukoli částkou. Během 14 dnů tak přinesla tato akce finanční prostředky ve výši 738 000 Kč. Za ně si bude moci 24letý Kryštof koupit potřebný kvalitní vozík a malý Lukáš rehabilitační přístroj Motomed. Podpora poputuje prostřednictvím organizace Člověk v tísni také do Konga a Etiopie na vzdělání a budování škol a také na lékařskou pomoc znásilněným ženám. Zbývající prostředky pomohou dalším mladým lidem k nákupu vozíku a jiným potřebným pomůckám.

Vyhrajte roční předplatné Týdeníku Televize!

Vyhrajte roční předplatné Týdeníku Televize!

31. 3. 2011 - I v dubnovém kole našeho Kvízu pro televizní maniaky můžete prověřit své filmové znalosti a zároveň vyhrát! Pokud se umístíte na jednom z prvních tří míst, získáte od nás roční předplatné časopisu Týdeník Televize!

Programy na jedné stránce!

Programy na jedné stránce!

18. 2. 2011 - Na základě vašich četných přání jsme rozšířili možnosti tohoto webu o volbu zobrazovat všechny programy vedle sebe bez nutnosti překliků. Tuto volbu naleznete v nastavení TV programů hned u tlačítka na uložení. Věříme, že si tuto novou funkci oblíbíte. Redakce Televize.cz

TV Max č. 9

TV Max č. 9

Číslo vydání: 9
Vyšlo: pondělí 15. 4. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 9
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 8

TV Revue č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 8

TV Plus 14 č. 8

Číslo vydání: 8
Vyšlo: pondělí 8. 4. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 8
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu