Hvězda seriálu Jak jsem poznal vaši matku Alyson Hannigan: Od upírů ke vztahům

Herci divácky veleúspěšného komediálního seriálu s názvem Jak jsem poznal vaši matku oslavili úctyhodný stý díl.
To však samozřejmě mluvíme o dílu právě natočeném, který zanedlouho uvidí diváci americké televize CBS, jež sitcom stvořila.

Češi mají možnost seriál, který má na kontě dvě nominace na Zlaté glóby, pět televizních cen Emmy, cenu ALMA a dalších 22 nominací na různá jiná ocenění, sledovat na televizní stanici Prima Cool, která ho začala vysílat od listopadu loňského roku. Díky tomu se můžeme večer od pondělí do čtvrtka setkávat i s herečkou Alyson Hannigan, již jsme si zapamatovali především coby rozpustilou flétnistku z komedií Prci, prci, prcičky.

Pořady Jak jsem poznal vaši matku I
Jak jsem poznal vaši matku II
Jak jsem poznal vaši matku III
Jak jsem poznal vaši matku IV
Jak jsem poznal vaši matku V

Herečka se narodila 24. března 1974 ve Washingtonu, ale vzhledem k tomu, že se rok po jejím příchodu na svět rodiče rozvedli, vyrůstala s matkou v Atlantě. Ačkoli účinkovala už jako malá, její herecká kariéra ofi ciálně odstartovala poté, co se s matkou přestěhovaly do Los Angeles. Alysoniným filmovým debutem byla komedie Krásná mimozemšťanka z roku 1988 a hned jí přinesla nominaci na cenu pro nejlepší mladou herečku. Zlomovým bodem však byla pro Alyson role Willow Rosenberg v seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Nejenže jí přinesla ohromnou popularitu, ale seznámila ji i s budoucím manželem hercem Alexisem Denisofem, který v Buffy také účinkoval. účiná Slavná svatba se potom konala v roce 2003, tedy ve stejném roce, kdy Alyson za vedlejší roli v seriálu získala cenu Saturn Award. Jak už bylo řečeno, následovaly komedie Prci, prci, prcičky 1, 2 a 3, Kluci a holky nebo Děsnej doják. V roce 2005 se potom Alyson vrátila k televizním seriálům. Dnes ji kromě sitcomu Jak jsem poznal vaši matku, který řeší s humornou nadsázkou vztahy mezi muži a ženami, můžeme vidět i v některých Angela, který je pokračováním zmíněné Buffy, Bufse a také se čas od času objevuje v sérii Veronika Mars.


zpět na seznam článků
Zdroj

TV Revue, autor: (DEN)


Fotogalerie k článku
TV Max č. 9

TV Max č. 9

Cameron Diaz

Titulku májového čísla zdobí věčně usměvavá herečka Cameron Diaz, která se proslavila díky mnoha romantickým komediím. Její život je ale daleko realističtější.

Číslo vydání: 9
Vyšlo: úterý 22. 4. jen za 12,90 Kč
Více o TV Max č. 9
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

Týdeník Televize č. 18

Týdeník Televize č. 18

Manžel mi ukazuje cestu

Právě prožívá nejšťastnější období v životě. Veronika Arichteva (rozená Nová) je od loňska vdaná, k tomu má hraje z hlavních rolí v seriálu První republika, v němž ji režíruje manžel, Biser Arichtev.

Číslo vydání: 18
Vyšlo: úterý 22. 4. jen za 22 Kč
Více o Týdeník Televize č. 18
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 9

TV Revue č. 9

Odlehčuji si život

V nováckém denním seriálu Ulice vídáme mladou herečku ŠÁRKU VACULÍKOVOU (27) jako Adrianu Peškovou, která právě zažívá nelehké období.

Číslo vydání: 9
Vyšlo: pondělí 14. 4. jen za 12,90 Kč
Více o TV Revue č. 9
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 9

TV Plus 14 č. 9

Rozhovor

Sympatická hvězda seriálu Cesty domů NIKOL KOUKLOVÁ prozradí, že si ke své herecké profesi přibrala i novinařinu, a tak není žádné překvapení, že se na neprofesionální novináře umí někdy i pořádně rozzlobit.

Číslo vydání: 9
Vyšlo: pondělí 14. 4. jen za 8,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 9
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu