TV Plus 14

Číslo 6

Vyšlo: 13. 3. 2017 | Cena: 9,90 Kč | TV program do: 30. 3. 2017

Rozhovor s Pavlem Zedníčkem


V retro kriminálním seriálu Četníci z Luhačovic hraje strážmistra Hanse Gebrta. Kvůli roli se musel naučit kulhat, šišlat a také trochu střílet. Když se s ním potkáte, vyzařuje z něj pohoda. Při povídání o novém seriálu bylo vidět, jak moc mu tahle práce přirostla k srdci.

Momentky ze zákulisí


Zajímalo by vás, co se dělo v zákulisí před vysíláním druhého dílu show Tvoje tvář má známý hlas? Co všechno musí podstoupit účinkující než coby zcela jiné hvězdy vstoupí před televizní kamery a začnou zpívat? Pár momentek pro vás máme, podívejte se!

Jubilant Jiří Bartoška


Český James Bond alias Jiří Bartoška je mužný, galantní, oblíbený a velmi schopný. Na co sáhne, to se mu daří. Věřili byste tomu, že 24. 3. oslaví sedmdesátiny? Dopřejte si spolu s námi malý exkurs jeho životem, kariérou i názory.

Zábava a luštění o skvělé výhry


Vyluštěte si skvělý recept na jarní citronový cheescake, otipněte odpovědi stovky Čechů na zajímavé otázky ze soutěže Co na to Češi, zkombinujte čísla v sudoku, zkuste si udělat kvíz…Zkrátka u nás vás čeká spousta zábavy a luštění o peníze i atraktivní ceny.

TV Plus 14
Fotogalerie
Týdeník Televize č. 13

Týdeník Televize č. 13

Rozhovor

Herečka Sabina Laurinová hraje vrchní setru Mery, hlavní postavu nového seriálu Modrý kód: „Jsem empatický člověk, baví mě práce s lidmi, ale třeba chirurgem bych být nemohla.”

Číslo vydání: 13
Vyšlo: úterý 21. 3. jen za 22 Kč
Více o Týdeník Televize č. 13
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Max č. 7

TV Max č. 7

Povrchní hezouny jen hraje

I když je Ashton Kutcher u diváků zapsaný jako romantický hrdina nebo natvrdlý krasavec, dokázal toho mnohem víc. A nejenom před kamerou.

Číslo vydání: 7
Vyšlo: pondělí 20. 3. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 7
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 6

TV Revue č. 6

Známé tváře a hlasy už potřetí

Bizarní den na natáčení třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. Jen tady se může potkat Waldemar Matuška s Ozzy Osbournem. Místo rivality a žárlivosti tu panuje kamarádství.

Číslo vydání: 6
Vyšlo: pondělí 13. 3. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 6
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 6

TV Plus 14 č. 6

Rozhovor s Pavlem Zedníčkem

V retro kriminálním seriálu Četníci z Luhačovic hraje strážmistra Hanse Gebrta. Kvůli roli se musel naučit kulhat, šišlat a také trochu střílet.

Číslo vydání: 6
Vyšlo: pondělí 13. 3. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 6
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu