TV Plus 14

Číslo 4

Vyšlo: 13. 2. 2017 | Cena: 9,90 Kč | TV program do: 2. 3. 2017

Hvězdné novinky


Už v neděli 26. února odstartuje třetí řada nejsledovanější novácké tv show Tvoje tvář má známý hlas se zbrusu novými soutěžícími. Na co se můžete těšit? A na co se těší oni? Zeptali jsme se jich. Odpovědi Adély Gondíkové, Martina Dejdara, Marthy Issové, Táni Vilhelmové, Aleše Hámy, Milana Peroutky a Ondřeje Rumla najdete v TV Plus.

Premiérový díl Chart Show uvidíte v sobotu 18. února – a hned na začátku to bude bomba! Průvodce a zkušený moderátor Libor Bouček přivítá Karla Gotta, který se tak po dlouhé době vrátí na obrazovky. A na koho se ještě můžete těšit? V TV Plus najdete více podrobností.

Rozhovor


Mladou slovenskou herečku Judit Bárdos můžete vidět hned ve dvou českých seriálech. Hraje Kristýnu ve Světě pod hlavou a Lili Krallovou v Bohémě.

Výherní soutěž


Chtěli byste vědět víc o místě, kde se natáčí Robínsonův ostrov? V TV Plus najdete odpověď a navíc si můžete zahrát o originální “robinsonovské” ceny – voděodolný vak, originální čelenku a cestovní lékarničku, tedy pokud znáte odpověď na soutěžní otázku.

TV Plus 14
Fotogalerie
Týdeník Televize č. 9

Týdeník Televize č. 9

Rozhovor

Herec Václav Neužil: „Dřív jsem měl problém odložit roli v šatně. Ale naučil jsem se to. Jinak bych se z toho musel zbláznit.”

Číslo vydání: 9
Vyšlo: úterý 21. 2. jen za 22 Kč
Více o Týdeník Televize č. 9
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Max č. 5

TV Max č. 5

Drsňák s velkým talentem

Herecký veterán Liam Neeson ukazuje, že akční hvězdou může být člověk i po šedesátce. A že mu to může jít lépe než o generaci mladším svalovcům.

Číslo vydání: 5
Vyšlo: pondělí 20. 2. jen za 15,90 Kč
Více o TV Max č. 5
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Revue č. 4

TV Revue č. 4

Rozhovor

Seriál TV Prima Ohnivý kuře se vysílá už rok. BARBORA SEIDLOVÁ a JOSEF POLÁŠEK v něm hrají od počátku. Jak zasáhl do jejich osudů?

Číslo vydání: 4
Vyšlo: pondělí 13. 2. jen za 13,90 Kč
Více o TV Revue č. 4
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu

TV Plus 14 č. 4

TV Plus 14 č. 4

Hvězdné novinky

Premiérový díl Chart Show uvidíte v sobotu 18. února – a hned na začátku to bude bomba! Průvodce a zkušený moderátor Libor Bouček přivítá Karla Gotta, který se tak po dlouhé době vrátí na obrazovky.

Číslo vydání: 4
Vyšlo: pondělí 13. 2. jen za 9,90 Kč
Více o TV Plus 14 č. 4
Předplatné časopisu
Inzerce v časopisu